Shell LNG ir bioLNG

Kuras tvaresniam verslui!


Visi turime prisidėti prie komercinio kelių transporto sektoriaus dekarbonizacijos. Dabar tai galime rinkdamiesi naujus, mažai teršiančius degalus – LNG ir bioLNG suskystintas gamtines dujas. Shell yra didžiausias nepriklausomas LNG dujų  gamintojas pasaulyje, dalyvaujantis kiekviename proceso etape: nuo dujų telkinių paieškos iki paskirstymo.

LNG ir bioLNG kuro privalumai jūsų verslui:

  • Švaresnis degimas. Shell LNG ir bioLNG padeda sumažinti transporto priemonių šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją iki 22%, palyginti su įprastu dyzeliu.
  • Galia. LNG dujos yra gaminamos pagal patikrintą ir patikimą technologiją, o jomis varomų transporto priemonių eksploatacinės savybės bei variklio galios parametrai nenusileidžia dyzeliniams vilkikams.
  • Triukšmo mažinimas. LNG leidžia sumažinti variklio triukšmą iki 50%. Tai pagerina vairuotojo savijautą ir leidžia transporto priemonėms patekti į žemo triukšmo zonas.
  • Tinkamai naudojamos LNG nekelia jokios rizikos. Rizikos lygis nėra didesnis nei kitų reguliariai naudojamų degalų.
  • LNG varomos transporto priemonės leidžia transporto įmonėms sumažinti anglies pėdsaką ir patenkinti net reikliausius klientus.

LNG ir bioLNG tinklo plėtra

LNG užsipylimo vietų skaičius nuolat auga. Gamtines dujas tiekiančių Shell degalinių jau yra Lenkijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Turkijoje ir kt.