Shell kelių mokesčių aparatas

Judėjimas be suvaržymų!


 Europos elektroninė kelių mokesčių apmokėjimo paslauga (EETS) siekia supaprastinti kelių mokesčių sistemą Europos sąjungos šalyse. Shell savo klientams siūlo Toll4EU aparatą, kuris yra suderintas su daugumos Europos šalių kelių mokesčių sistemomis ir leidžia transporto kompanijoms keliauti lengviau.

Privalumai jūsų verslui:

 

  • Plačiausias tinklas. Be rūpesčių mokėkite kelių, tunelių, tiltų mokesčius daugumoje Europos šalių, naudodami vieną Shell aparatą. 
  • Galimybė taupyti pinigus ir laiką. Matykite visus kelių mokesčius vienoje sąskaitoje ir džiaukitės lengvesniu mokesčių administravimu. Junkitės prie mūsų ir gaukite automatinį mokesčių grąžinimą, nuolaidas ir sumažinkite baudų riziką dėl vėlavimo apmokėti kelių mokesčius. 
  • Transporto priemonių stebėjimas ir aktuali informacija. Stebėkite savo vilkikus realiu laiku, optimizuokite maršrutus ir išlaidas. Sekite naujausią mūsų paruoštą informaciją apie kelių mokesčių pokyčius. 
  • Greitas ir lengvas kelių aparato įdiegimas. Aparatą gausite savaitės bėgyje nuo užsakymo datos, o jį užregistruoti padės mūsų kelių mokesčių ekspertai. 

Dabartinė veikimo zona:  Austrija, Belgija, Prancūzija, Vokietija, Italija, Portugalija, Ispanija, Lenkija, Danija, Švedija, Šveicarija, Bulgarija, Vengrija, Slovakija.

Kroatijoje ir Norvegijoje kelių rinkliavas galite sumokėti atskiru Shell aptarnaujamu kelių aparatu Telepass

Čekijoje ir Slovėnijoje kol kas neveikia elektroninė kelių mokesčių apmokėjimo sistema (EETS), bet galima už kelių mokesčius vietiniam operatoriui atsiskaityti Shell kortele, o ateityje ketinama jas įtraukti ir į tinklą.