Shell Fleet Hub portalas

Visapusiškas kortelės valdymas!


Shell Fleet Hub – tai internetinė programa, kuri leidžia greitai, lengvai ir patogiai valdyti Shell kortelę ir su ja susijusias paslaugas. Atraskite naudingus portalo įrankius ir novatoriškus sprendimus. Tik pora paspaudimų klaviatūroje – ir viskuo pasirūpinta!

Privalumai jūsų verslui:

  • Mobilioji versija suteikia prieigą prie moderniausio automobilių parko valdymo centro bet kuriuo metu. Realiu laiku matomi operacijų duomenys ir pranešimai dėl neįprasto veiklos leis efektyviau valdyti korteles bei kontroliuoti išlaidas.
  • Patogus sąskaitų išrašymas ir tvarkymas. Gaukite ir saugokite elektronines sąskaitas, atsisiųskite reikiamas ataskaitas apie išlaidas kurui ar kt.
  • Savarankiškas valdymas. Užsisakykite kelių aparatus, Eurovijetes, registruokite transporto priemones, koreguokite kelių aparato veikimo zonas (aktyvuojant ir deaktyvuojant šalis), įkelkite dokumentus.

Shell Fleet Hub portalas yra nuolat tobulinamas. Naujos funkcijos leidžia sukeisti kelių mokesčių aparatus tarp transporto priemonių, pakeisti registracijos numerį internetu, gedimo atveju – užsakyti aparato dublikatą ir kt.