D.U.K.

Dažniausia užduodami klausimai

1Kaip galiu užsisakyti Shell kuro kortelę?
Esami Shell klientai gali kuro korteles greitai ir patogiai užsisakyti patys Shell Fleet Hub portale. Išsamią instrukciją anglų kalba rasite čia.
2Kaip galiu peržiūrėti arba pakeisti Shell kortelės PIN kodą?
Pamiršote Shell kortelės PIN kodą? Ne bėda. Jį galite rasti ir peržiūrėti Shell Fleet Hub portale arba gauti priminimą trumpąją žinute ar elektroniniu paštu. Shell Fleet Hub savitarnos portale galite ne tik peržiūrėti, bet ir patys pasikeisti Shell kortelės PIN kodą. Kaip peržiūrėti PIN kodą, skaitykite čia. Kaip gauti PIN kodo priminimą skaitykite čia. Kaip pakeisti PIN kodą skaitykite čia.
3Kaip galiu atsisiųsti Shell sąskaitą faktūrą?
Shell Fleet Hub portalo skiltyje „Finansai“ (ang. Finances) galėsite ne tik atsisiųsti reikiamą sąskaitą, bet ir peržiūrėti visą aktualią finansinę informaciją – sąskaitos likutį, artimiausius mokėjimus ir kita. Išsamią informaciją, kaip peržiūrėti ir atsisiųsti sąskaitas rasite čia.
4Kaip teisingai atlikti mokėjimus Shell Fleet Hub portale?
Shell Fleet Hub portale galite apmokėti tiek pavienes sąskaitas, tiek jų suvestines. Norėdami išvengti su mokėjimais susijusių nesklandumų ir užtikrinti, kad mokėjimai bus įskaityti laiku, susipažinkite su SFH mokėjimų gairėmis.