Shell API sistema

Integracijos galia!


Integruokite savo įmonės duomenis su Shell paslaugų duomenimis, naudodami išmaniąją Shell API programinę įrangą. Tiesioginis informacijos srautas iš vienos sistemos į kitą prisidės prie glaudesnio bendradarbiavimo, padės optimizuoti jūsų transporto parko procesus ir kaštus.

Privalumai jūsų verslui:

  • Kontrolė. Išvenkite klastojimo, kontroliuokite išlaidas, sumažinkite eksploatavimo sąnaudas ir padėkite vairuotojams laikytis numatyto maršruto ir tvarkaraščio.
  • Automatinis duomenų apdorojimas. Integruokite Shell kortele atliekamų operacijų duomenis į savo sistemą ir neteks gaišti laiko suvedinėjant duomenis patiems.
  • Saugumas. Sustiprinkite išlaidų priežiūrą, naudodami išplėstines kortelių valdymo API galimybes.
  • Lankstumas. Skirtingos API sistemos gali būti apjungtos ir, atlikus tam tikrus nustatymus, ženkliai praplėsti sistemos funkcionalumą.

Kaip veikia Shell API sistema?

Shell klientai turi įsidiegti Shell API sistemą į savo programinę įrangą. Tai atlikus Shell kortelės ir sandorių duomenys tampa prieinami kliento pasirinktose sistemose (interneto puslapyje, aplikacijose, vidinėse valdymo programose ir kt. )

 

Kas įeina į Shell API sistemą? 

  • Shell Smartpay. Išmaniojo mokėjimo paslauga leis saugiau, greičiau ir patogiau atsiskaityti už kurą, vos per keletą minučių išduoti virtualias korteles ir kt.

  • Duomenų ir ataskaitų valdymas. Čia lengvai rasite ne tik savo sandorių ataskaitas, bet ir nuolat atnaujinamą informaciją apie kuro kainas, kelių mokesčius ir kt.

  • Kortelių valdymas ir apsauga. Ši paslauga leis greitai užsakyti, atšaukti ar blokuoti korteles, nustatyti išlaidų limitą, vietos ribojimus ir kt. Tai padės išvengti nenumatytų išlaidų ar vagysčių.